Kosmetické taštičky

19 položek celkem
Jednorožec2
89 Kč

Kdo by si nezamiloval kouzelné tvory jakými jednorožci rozhodně jsou? Potěšte sebe nebo jiného milovníka těchto rohatých koníků koupí tohoto šikovného malého pouzdra. 

Kód: 248
Vážky
89 Kč

Vážka, aneb častý společník při relaxaci u rybníka či zurčícího potůčku nyní přilétá k vám, a to v podobě praktického pouzdra!

Kód: 239
Vesmír3
89 Kč

Z hlubin vesmíru zrodila se hvězda! Nebo alespoň hvězdné pouzdro s tajuplným motivem nekonečného vesmíru obklopujícího naši malou velkou planetu.

Kód: 245
Srdíčka
99 Kč

Obdarujte sebe nebo své milované praktickou kosmetickou taštičkou s romantickým potiskem! ♥

Kód: 449
USA
119 Kč

"....roku 1914 připlouval malý imigrant ze Země Nezemě do Země Zaslíbené. Plul na velké lodi přes celý oceán, kde v průběhu cesty ztratil oba rodiče. A u sebe měl jen malou...

Kód: 117
Čísla
119 Kč

Téměř nekonečné množství číslic - takový je neotřelý vzor kosmetické tašky s červenou podšívkou uvnitř.

Kód: 227
Emoji
Emoji - taštička
Skladem (1 ks)
119 Kč

Neotřelý design připomínající veselé piktogramy na sociálních sítích. Tato taštička bude ideální schovávačkou na kosmetiku, klíče nebo jiné nezbytnosti.

Kód: 60
Chemie
119 Kč

Originální design s chemickými vzorci potěší zejména nadšené vědce i laiky chemií se zabývající.

Kód: 230
Jednorožci 2 - kosmetická taštička
119 Kč

Kdo by si nezamiloval kouzelné tvory jakými jednorožci rozhodně jsou? Potěšte sebe nebo jiného milovníka těchto rohatých koníků koupí této praktické kosmetické taštičky!

Kód: 320
Lebky - kosmetická taštička
119 Kč

Pirátská taštička pro ženy, muže, děvčata i chlapce. Ať už jste kýmkoli z uvedených a dřímá ve vás duše piráta, najdete v této tašce zalíbení.

Kód: 314
Pac Man
119 Kč

Vraťme se do Japonska dne 22.5. 1998, kdy se narodil mistr Pac-Man. Který zarytý hráč by si nevzpomněl na tuto legendu. Nyní už nemusíte mít konzoli, abyste mohli mít svého...

Kód: 278
Retro2
119 Kč

Nostalgický motiv starožitného psacího stroje, telefonu a dalších potěší nejen pamětníky, ale i mladé, kteří se z nějakého důvodu zajímají o nástroje, které se již dávno...

Kód: 224
Nahoru
Další produkty

Kam jinam si schovat hromadu šminek než do praktické taštičky. Stačí pak jen zapnout a uložit do kabelky nebo do batohu.  :-)