Jak nakupovat - otázky a odpovědi

Je doručení zboží skutečně zadarmo?

Ano. Výjimkou je zaslání zboží mimo Českou republiku – v tomto případě je účtována cena poštovného ve výši 89 CZK. Cena, kterou vidíte u zboží, je konečná (pokud je doručení v rámci ČR).

 

Za jak dlouho zboží dostanu?

Jakmile je zaplacena objednávka, odesíláme zboží do 2 dnů od jejího obdržení. Zboží posíláme Českou poštou – tudíž by mělo dorazit během 5 dnů. Společně s potvrzením odeslání objednávky obdržíte i číslo zásilky, díky kterému můžete sledovat její cestu k Vám přes web České pošty.

 

Jak je zboží vyráběno?

Veškeré zboží je vyráběno buď na šicím stroji nebo ručním šitím. Proto se každý kousek může mírně lišit, jak se u ruční práce předpokládá – nicméně případné odlišnosti jsou nepatrné. Samozřejmě pravidlo ruční výroby neplatí v případě drobných dárků zaslaných spolu s objednaným zbožím (klíčenky, samolepky apod…)

 

Jak tedy nakupovat?

Umožňujeme platbu kartou onlineplatbu převodem přes bankovní účet. Jakmile bude platba připsána, realizujeme odeslání objednávky nejpozději do dvou pracovních dnů. Číslo účtu společně se shrnutím objednávky zašleme automaticky při jejím potvrzení.

Zaslání zboží na dobírku je možné pouze po předchozí domluvě s prodejcem.

 

Do kdy můžu zboží vrátit?

Nevyhovující zboží můžete vrátit zpět na adresu uvedenou na zásilce do 6 měsíců od jeho doručení. Peníze Vám budou připsány na tentýž účet, z jakého byla hrazena objednávka. Nicméně zboží musí být v bezvadném stavu bez známek používání. Náklady na poštovné hradí zákazník.

 

Reklamace

V případě, že se na zboží do 6 měsíců od jeho převzetí objevila jakákoli vada a reklamace bude uznána jako vada výrobku, uhradíme náklady na poštovné zpět dle standardního ceníku využívané zásilkové služby, kterou je v tomto případě Česká pošta. Zboží můžeme opravit a zaslat zpět, vyměnit za jiné bez vad nebo za něj vrátit finanční částku ve výši jeho pořizovací ceny s tím, že zboží zůstane v majetku prodejce (Durham accessories).