Doplňující informace k nabízeným produktům

Thread, Rolls, Needle, Sewing, Craft, Needlework, Hobby

Materiál:
Informace ohledně toho, z jakého materiálu je daný produkt vyroben, čerpáme přímo od výrobce, popřípadě od distributora.

 

 

Tape Measure, Measure, Yellow, Distance

Míry:
Délky produktů jsou zde udávány převážně v centimetrech. Všechny produkty si přeměřujeme my sami. Odchylka může být 1-2 milimetry.

 

 

Washing Machine, Wash, Budget, Electrical Appliance


Praní:
Doporučené teploty a způsob praní (pokud je možné výrobek prát v pračce) se odvíjí od materiálů, které byly při výrobě produktu použity. Níže následuje (kraťoučký) přehled doporučených teplot praní dle jednotlivých materiálů:


Bavlna 30°- 40° C
Polyester: max. 30° C


Doporučujeme prát veškeré látkové produkty naruby, aby nedocházelo blednutí barev vnější strany. V případě, že jsou na daném výrobku jakékoliv kovové prvky (kroužky, řetízky apod.), je vhodné je prát v pracím pytli, aby nedošlo k poškození jak výrobku samotného, tak i vnitřku pračky, případně jakýchkoli jiných choulostivých materiálů, které jsou v pračce společně s výrobkem.
Je-li u výrobku uvedeno pouze ruční praní, výrazně doporučujeme tento postup dodržovat, aby nedošlo zbytečnému poškození daného produktu.

Návrh bez názvu_1
Na závěr
Veškeré údaje uvádíme pravdivě a co nejpřesněji. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší e-mailové adrese info@kapsicky.com.